:: ورود به سامانه
نام کاربری :
رمز عبور :
 

1397/09/19 09:07:31
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد:
٦٠٤ اثر در چهارمین جشنواره منطقه ای مطبوعات شرکت کرده اند
رئیس چهارمین جشنواره منطقه ای مطبوعات و خبرگزاری ها از استقبال بی نظیر اهالی رسانه و مطبوعات با شرکت ٦٠٤ اثر در این جشنواره خبر داد.

مجید جوادیان زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اعلام پایان مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره منطقه ای مطبوعات محلی، سرپرستی های استانی، پایگاه های خبری و نمایندگی خبرگزاری ها، بیان داشت: در این دوره از جشنواره ١٧١ نفر، تعداد ٦٠٤ اثر خود را از استان های فارس، یزد و کرمان در دو بخش اصلی و ویژه شرکت داده اند.
وی در ادامه تصریح کرد: یزدی ها با ارسال ٤٠٣ اثر بیشترین مشارکت را در این جشنواره داشته اند و پس از استان فارس با ١٥٦ اثر و استان کرمان با ٤٥ اثر در رده های بعدی میزان مشارکت در چهارمین جشنواره منطقه ای مطبوعات محلی، سرپرستی های استانی، پایگاه های خبری و نمایندگی خبرگزاری ها،  قرار دارند.
جوادیان زاده با اشاره به استقبال چشمگیر شرکت کنندگان از بخش اصلی این جشنواره، عنوان کرد: از ٦٠٤اثر ارسال شده، ٤٢٠ اثر در بخش اصلی و ١٨٤ اثر در بخش ویژه شرکت داشته اند که در بخش اصلی گزارش و در بخش ویژه موضوع مصرف بهینه اب بیشترین تعداد آثار را به خود اختصاص داده اند.
شایان ذکر است چهارمین جشنواره منطقه ای مطبوعات محلی، سرپرستی های استانی، پایگاه های خبری و نمایندگی خبرگزاری ها، با نام فرخی یزدی و با حمایت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سوی خانه مطبوعات یزد، اداره کل فرهنگ و ارشاد استان و مشارکت دستگاه های استانی با داوری دفتر مطالعات و برنامه ریزی های رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.