:: ورود به سامانه
نام کاربری :
رمز عبور :
 

1397/11/10 11:37:08
داوران چهارمین جشنواره منطقه ای مطبوعات مشخص شدند
داوران چهارمین جشنواره منطقه ای مطبوعات محلی، سرپرستی های استانی، نمایندگی خبرگزاری ها، پایگاه های خبری مشخص شدند.

مجید جوادیان زاده رئیس چهارمین جشنواره منطقه ای مطبوعات محلی، سرپرستی های استانی، نمایندگی خبرگزاری ها، پایگاه های خبری گفت: علی اکبر قاضی زاده، محمود مختاریان، فریدون صدیقی، مهرداد خلیلی وعلیرضا کتابدار داوری این دوره از جشنواره را برعهده دارند.

جوادیان زاده با بیان اینکه اختتامیه جشنواره٩ اسفند برگزار خواهد شد، افزود: در این دوره از جشنواره ١٧١ نفر، تعداد ٦٠٤ اثر خود را از استان‌های فارس، یزد و کرمان در دو بخش اصلی و ویژه شرکت داده‌اند .

وی تصریح کرد: یزدی‌ها با ارسال ٤٠٣ اثر بیشترین مشارکت را در این جشنواره داشته‌اند و پس از آن، استان فارس با ١٥٦ اثر و استان کرمان با ٤٥ اثر در رده‌های بعدی میزان مشارکت در چهارمین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات محلی، سرپرستی‌های استانی، پایگاه‌های خبری و نمایندگی خبرگزاری‌ها  قرار دارند .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به استقبال چشمگیر شرکت‌کنندگان از بخش اصلی این جشنواره، عنوان کرد: از ٦٠٤ اثر ارسال شده، ٤٢٠ اثر در بخش اصلی و ١٨٤ اثر در بخش ویژه شرکت داشته‌اند که در بخش اصلی گزارش و در بخش ویژه موضوع مصرف بهینه اب بیشترین تعداد آثار را به خود اختصاص داده‌اند .